Zápas s ex-prvoligistami z Nitry a ďalší gól ženstva

V sobotu sme odohrali posledný domáci zápas jesennej časti ligy a aj tohto roka. Čaká nás ešte hosťovačka v Považskej Bystrici a dohrávka v Nitre.

A práve Nitra prišla aj túto sobotu na výlet do Devínskej a okrem futbalu proti Kozmos ženstvu zažili aj tradične silne zastúpenú tribúnu. 🥁

Bol to poctivý zápas so zodpovednými výkonmi. Máme stále ešte novú skupinku hráčok, na ktorej je však vidieť, ako sa postupne mení na tím. Hoci prvý gól do našej siete padol v 6. minúte, v 25. strelila Adela svoj druhý gól vo svojej kozmosáckej kariére. Toto vyrovnanie na 1:1 proti bývalým prvoligistkám však už nebolo prekvapením. Po organizovanom bránení sme sa dostávali pred šestnástku. Vyrovnanie sme dokázali podržať až do takmer poslednej minúty prvého polčasu. Konečné skóre bolo nakoniec 1:4, ale mohlo to dopadnúť aj lepšie. Ešte je na čom robiť, lebo v sobotu to nevyzeralo na rozdiel jednej triedy.