Sústrednie mužstva na Cypre

To, že naša komunita (zatiaľ) nemá vlastný domov ani saudského mecenáša znamená aj to, že naše hráčky a hráči hrajú bez nároku na honorár a hranie vo farbách Kozmosu ich stojí nielen pot, ale aj peniaze. Tréningy, sústredenia, regeneráciu a čiastočne aj cesty na zápasy si musia platiť sami, aby klub zvládal pokryť nemalé náklady na zaplatenie prenájmov ihriska a poplatkov futbalovému zväzu.

Napriek tomu si futbalisti mužstva tento rok povedali, že si odpustia zimnú lyžovačku, a miesto nej si sami zorganizovali zimné futbalové sústredenie na Cypre, z ktorého Vám prinášame pár fotiek.

To, ako sa im podarilo rozohriať lýtka a utužiť tímovú spoluprácu uvidíte už onedlho, ligu začína mužstvo 18. marca doma proti Kaplne. Tri víkendy predtým sa tiež môžete tešiť na zaujímavé prípravné zápasy, viac info čoskoro.