Napriek prehre sme si všetci užili futbalový víkend s krásnym počasím

🪐 Prvý polčas to vyzeralo nádejne. Hoci prvý gól padol už v 10. minúte, celkový výkon ženstva bol veľmi dobrý a zachránili ich aj šikovné zákroky brankárky Camilly, ktorá naposledy chytala víťazný zápas s Belušou.

🪐 Počas zápasu mali viacero šancí a hrali na polovici súperiek, ale góly z toho neboli.

🪐 V druhom polčase ubudli sily a od súperiek dostali päť gólov. Hovorí sa, že vek je len číslo, ale štyri góly zápasu dala hráčka, od ktorej sú niektoré kozmonautky takmer dvakrát také staré. 🙈

Napriek prehre sme si všetci užili futbalový víkend s krásnym počasím, ktorý začal s UCOFom a skončil výhrou mužstva.

Tento týždeň čakajú ženstvo až dva zápasy: štvrtok v Nitre a veľmi dôležitý sobotný zápas v Beluši. ✊️ Držte palce!

Stále beží naša kampaň na vyzbieranie € na dokončenie sezóny na www.donio.sk/kozmos a pribúdajú aj nové odmeny.

See less