Pretrhlo sa vrece s gólmi

FK KOZMOS ŽENSTVO – FC VION ZLATÉ MORAVCE 2:2

Povedzme si úprimne, už sme to potrebovali. Tak ako sme minulý víkend siahli na absolútne dno mentálnych síl, tento víkend sme žmýkali energiu až z orosených šnúrok na kopačkách. A nakoniec sme boli odmenené pocitom, ktorý sme už dlho nezažili.

Celé to začalo už v šatni, kde bežne Viktor (náš tréner) s magnetickou tabuľkou vysvetľuje taktické pokyny. V sobotu urobil zmenu. Každá z hráčok dostala do ruky svoju magnetku a vysvetľovala spoluhráčkam, čo bude na svojej pozícii robiť.

Touto magnetkou sme zobrali zodpovednosť za svoju hru. Prácu jednotlivca na ihrisku. Solidaritu voči celému tímu. A sebauvedomenie, že “veď, ja viem, čo mám robiť” išlo zrazu ruka v ruke so sebavedomím na ihrisku.

No..a potom nastúpil náš dvanásty hráč (po správnosti hráčka 🙂 ). Náš vesmírny fanklub, ktorý nás neustálym bubnovaním a chorálmi hnal dopredu, a keď už sme nevládali a očami hľadali chýbajúcu tabuľu s časom – vdychoval nám posledné častice energie. @fk.kozmos má proste najlepší fanúšikov široko-ďaleko.

Aj vďaka vám sme podali najkolektívnejší výkon sezóny.

Góly Maru a Adely boli len čerešničkou na torte spoločnej snahy hrať čo najlepší možný futbal.