Rozlúčka s jeseňou mužstvu nevyšla

Mužstvo ukončilo svoje jesenné dobrodružstvo v šiestej lige výjazdom do Miloslavova. Cestujúcich fanúšikov a fanúšičky potešila príjemná krčma, ako aj pokus domácej mládeže o povzbudzovanie s bubnom. Hráčov zase prekvapila najkratšia možná dĺžka ihriska. Pozícia domácich v tabuľke za nami však sľubovala vyrovnaný zápas a určite aj šancu na body.

Domáci na svoju horšiu pozíciu v tabuľke akoby zabudli a do zápasu sa pustili s vervou. Vyhrávali  súboje v strede poľa a naše pokusy o prekonanie obrany si od začiatku vedeli postrážiť.

Prevahu využili už v 16. minúte kedy prihrávka domácich obišla Medveďa v obrane,  nabehol si na ňu Martin Neuman ktorý v páde zakončil.

Po zvyšok zápasu sa hralo prevažne v strede poľa, k výraznejšej príležitosti však ani jedna obrana už svojich protivníkov nepustila.

To platilo až do 82. minúty kedy domáci využili rohový kop, z ktorého hlavičkoval do brány Tomáš Vorobjov. K záverečnému tlaku z našej strany už žiaľ neprišlo.

Po zápase smerovali kroky fanúšikov ale aj hráčov a hráčok tradične do Viechy, kde boli pre nás pripravené úžasné strapačky, premietanie nového (azda čoskoro zverejneného) promo videa ženstva či skandovanie starých aj úplne nových chorálov, na ktoré sa môžete tešiť v jarnej časti sezóny.

Ďalší súťažný zápas sezóny si zahráme až o 130 dní, sledujte nás však aj naďalej, o Kozmose určite budete počuť aj skôr.