Jarná časť začala! FK Kozmos (mužstvo) – ŠK Kaplna 4:0

V sobotu 18.3 sa do Bratislavy vrátila liga, pri Kuchajde mužstvo privítalo súpera z Kaplny. Po nevydarenom zápase na jeseň boli kozmonauti odhodlaní vyhrať, čo sa nám celkom jednoznačne podarilo!

Fanúšikovia, ktorí sa zabudli v bufete, zmeškali už prvý gól v 3.minúte, ktorý strelil Robo Luknár po nádhernom krížnom pase Dana Duranku za obranu súpera.

Na ďalší gól sme si museli počkať až do druhého polčasu. V 50.minúte si už spomenuté duo zopakovalo úspešnú spoluprácu. Robo Luknár dostal prihrávku ako na podnose a sám pred brankárom pridal svoj druhý gol zápasu.

V 60.minúte sme sa radovali opäť. Hlavičkou predĺžený dlhý aut sa dostal na nohu Janka Klimeka, ktorý sa rutinérsky presadil strelou pod brvno.

Od tohto momentu sa zápas prakticky iba dohrával. Na konečných 4:0 upravil Oto Záhumenský. Na hranici šestnástky si skvele prebral dlhú prihrávku vzduchom medzi stopérov súpera, vykúpal brankára v prachu a strelil svoj prvý súťažný gól za Kozmos vo svojom debute v našom drese.

Ďakujeme viac ako stovke divákov, ktorí si na Kuchajdu našli cestu. Mužstvo sa posunulo na 8.miesto v tabuľke a to sme ešte netušili, čo nás čaká v nedeľu v Devínskej.

⚽️ Hráčom zápasu bol dvojgólový Robo Luknár, svoj siedmy gól v sezóne pridal Janko Klimek.

⚽️ Vo svojom prvom zápase za Kozmos skóroval aj Otto Záhumenský, debutoval aj Roman Mačko. Vitajte v Kozmose!

⚽️ Vilo Chabaľ vychytal svoje prvé čisté konto v sezóne.