Ako dopadol povolebný výjazd do Považskej?

Po sobotnej techno benefičnej párty mali oba tímy Kozmosu v nedeľu zápas. Ženstvo cestovalo až do Považskej Bystrice, kde nás čakala umelá tráva, slnečné počasie a výnimočne až dvaja rozhodcovia.

Cieľ na prvý polčas bol jasný. Nedostať gól. Udržať to a podržať v bráne našu brankárku. Od začiatku sa hra presúvala z jednej strany ihriska na druhú a aj keď na nás tlačili, dokázali sme sa ubrániť. Gól nakoniec do našej brány padol, ale až v 40. minúte, takže mišn almost accomplišd.

Druhý polčas už taký vydarený nebol. Slnko zapadlo a Považská zmenila formáciu na viac útočnú. Striel bolo viac a logicky aj viac gólov. Ako domáci tím mala Považská aj výhodu plnej lavičky a tak sa im podarilo streliť dokopy 6 gólov. Vzhľadom na septembrové skóre 0:3 šlo o malé sklamanie, ale zároveň vieme, kde nastali chyby a že prvý polčas takýto výsledok nepredpovedal.

Čaká nás ešte posledný zápas jesennej časti v Nitre a potom zaslúžený oddych.